Rowery Specialized

rowery Specialized

Jednym z najbardziej znanych i cenionych producentów rowerowych na świecie jest firma Specialized. W jej niezwykle bogatej ofercie znajdziemy  praktycznie wszystkie dostępne rodzaje jednośladów jak i kolekcję obuwia, odzieży i sprzętu rowerowego .

Co nowego znajdziemy w ofercie na 2022 rok?

Zdecydowanie największy nacisk położono na promocję rowerów elektrycznych, co jednak nie oznacza, że w innych segmentach nie przewidziano żadnych nowości. I tak  na rynku pojawiły się miedzy innymi :

  • model  o elektrycznym napędzie  Turbo Levo , który został wyposażony w koła mullet o większej  niż dotychczas  stosowanej średnicy .Dzięki temu ulepszeniu poprawiła się stabilność i dynamika  jazdy ,jak również możliwość manewrowania w ciasnych przejazdach czy pokonywania hopek. Nowo zaprojektowana  geometria  i kinematyka zawieszenia sprawia że komfort  jazdy Turbo Levo jest zbliżony do  przejażdżki klasycznym rowerem. Zastosowany w tym modelu silnik Turbo Full Power System 2.2 z wbudowaną bateria o pojemności 700wh gwarantuję wyjątkowa jakość jazdy jak i daleki jej zasięg.
  • nowa wersja roweru  Crux ,który z wyścigowej przełajówki został przekształcony w rower szutrowy i  zyskał opinie najlżejszego gravera na świecie. Niezwykle lekka rama o długości 56 cm to waga zaledwie 725 gramów. Ze względu na wymagający charakter  podłoża  dla polepszenia komfortu jazdy zwiększono rozmiar ogumienia do 47 mm. Mimo tego, że Specialised Crux  to rower offroadowy  dalej świetnie spisuje się w przełajach i sprintach. 
rowery Specialized

Jakie są ceny rowerów firmy Specialized ?

Przedział cenowy jest bardzo duży i zależy od wielu czynników. Są nimi  np. wykorzystane do produkcji konkretnego modelu  komponenty, mechanizmy czy  technologicznie zaawansowane  rozwiązania konstrukcyjne .Tak więc  w  bogatym portfolio  znajdziemy modele w granicy od 3000 zł do nawet 70000 zł .