Rowery marki Kellys

Kellys to słowacka firma produkująca wszelkiego rodzaju rowery. Historia marki sięga 1991 roku, kiedy to została założona przez dwóch braci – Petera i Brano Diviniec. Dziś rowery Kellys sprzedawane są w 35 krajach na całym świecie, a w Polsce można je kupić od 1998 roku.

Rower Kellys – czy warto kupić?

rower kellys miejskiFirma w swojej ofercie ma szeroki wybór różnych produktów, nie tylko rowerów. Lecz to właśnie rowery Kellys są najczęściej kupowanym artykułem. W sklepie dostępne są nie tylko pojazdy szosowe, lecz także górskie, turystycznie czy miejskie. Według strony producenta mają się one cechować przede wszystkim solidną konstrukcją oraz wysokiej jakości osprzętem.

Nie ulega wątpliwości że użytkownicy cenią głównie szeroki wybór rowerów, ponieważ każdy może znaleźć coś dla siebie nie tylko pod kątem finansowym, lecz także celując w ulubiony styl jazdy. Wiele pozytywnych opinii można również znaleźć o wygodzie korzystania z rowerów Kellys. Eksperci zajmujący się tematyką kolarstwa doceniają szczególnie zastosowaną przez firmę technologię. Kellys w wielu przypadkach korzysta z nowoczesnych rozwiązań, co można zaobserwować w systemie zawieszenia ramy. Można więc łatwo stwierdzić, że jest to zakup wart swojej ceny.

Kellys – inne produkty w ofercie

Mimo, że słowacka firma słynie głównie z produkcji wysokiej jakości rowerów, nie są one jedyną rzeczą, którą można znaleźć w ich ofercie. Kellys dba o swoich klientów również zapewniając im solidnie wykonane akcesoria, takie jak koszyki na bidon, liczniki, okablowanie, hamulce, dętki do opon a nawet foteliki dziecięce. Oprócz tego Kellys ma w swojej ofercie odzież specjalistyczną dla osób, które planują podejść do kolarstwa nieco poważniej. Nie ulega jednak wątpliwości, że głównym towarem, który można znaleźć na stronie firmy są rowery Kellys.