NS Bikes

NS Bikes

Rowery NS Bikes to niezawodna jakość jazdy. Polska marka zajmuje się produkcją rowerów i oferuje ogromny wybór modeli. Dużym atutem jest to, że NS Bikes dba także o najmniejszych klientów – specjalizują się na rowerach dziecięcych. Producenci rowerów pamiętają o akcesoriach, które są niezbędnym elementem przejażdżek i ekstremalnej jazdy. Wybierając rower marki NS Bikes stawiamy na bezpieczeństwo, pewność tego, że sprzęt stanie się niezawodnym towarzyszem w naszym życiu.

Rodzaje rowerów NS Bikes

 Wśród szerokiej gammy wszystkich rowerów wyróżniamy takie kategorie, jak:

  • rowery górskie;
  • rowery miejskie;
  • rowery dla młodzieży i dzieci;
  • elektryczne rowery;
  • rowery trekkingowe;
  • i rowery szosowe.

Fajne jest to, że rower górski jest dosyć uniwersalny. Jego nazwa wcale nie określa konkretnego przeznaczenia roweru. Górskie rowery świetnie sprawdzą się podczas jazdy w mieście, na dłuższe dystanse i, rzecz jasna, w dzikich terenach. Dobierając idealny dla siebie model warto zwrócić uwagę na szerokość opon, napęd i dobre hamulce.

Rowery miejskie to eleganckie, wysokiej jakości pojazdy. Są praktyczne podczas codziennego użytku w mieście. Tylny bagażnik to jeden z najważniejszych elementów tego typu rowerów. Bezpieczne, odpowiednio wyposażone rowery młodzieżowe i dla dzieci zapewnią komfortową jazdę. Produkowane modele dla najmłodszych użytkowników wzbudzą w nich chęć nauki i oswajanie technik jazdy w przyszłości, ale już na większych wariantach.

Trekkingowe i szosowe rowery przeznaczone dla osób kochających długie przejażdżki i podróże. Ten, kto lubi pokonywać dalekie dystanse z pewnością znajdzie sobie idealny sprzęt marki NS Bikes na greenbike.pl. Elektryczne rowery to oddzielny rodzaj rowerów. Są wygodne w użytkowaniu i nabierają popularności wśród amatorów. Rowery elektryczne również dzielą się na kategorię: MTB, miejskie, szosowe, trekkingowe.

przód roweru ns bikes

Cenowy segment rowerów

Rowery danej firmy nabyć można w przystępnych cenach. Najniższa cena, za jaką można kupić rower dowolnej kategorii to około 1500 złotych. Ceny na najdroższe rowery sięgają nawet 50000 złotych. Wszystko zależy od wyposażenia sprzętu. Te z kategorii dziecięcej znajdziemy za kilkaset złotych.

Części i akcesoria

 W rozdziale 'części’ znajdziesz wszystko, czego będziesz potrzebować w nagłym wypadku. Poczynając od napędów, a kończąc siodełkami. Do akcesorium zaliczamy przydatne w każdej sytuacji rzeczy: plecaki i sakwy rowerowe, torby, zabezpieczenia, pompki, nawigacje, bidony i wiele innych.