Dlaczego warto kupować rowery Kross?

rowery kross

Kiedy ktoś chce kupić dobry rower, to zazwyczaj szuka wśród marek, które są najbardziej uznane i znane. Sprowadza się to najczęściej do poszukiwań roweru w ofercie marek zachodnich. Okazuje się jednak, że można kupić rower dobry, ładnie wyglądający i rodzimy. Rower marki Kross jest tego doskonałym przykładem.

Jakie można kupić rowery Kross?


Firma Kross idzie za przykładem innych topowych marek i jeśli idzie o rowery, to w zasadzie można kupić każdy rodzaj roweru. Kross ma w ofercie:

  • rowerki dziecięce,
  • rowery szosowe,
  • MTB, trekkingi,
  • gravele,
  • miejskie,
  • elektryczne.
rowery kross

Dodatkowo są to rowery bardzo dobrze oceniane oraz w cenie dość przystępnej. Oczywiście trzeba pamiętać, że kupując rower Kross danego rodzaju, możemy wybierać spośród różnych wariantów cenowych i sprzętowych, jednak sumarycznie są one tańsze niż na przykład Cannondale, TREK itp. jednak za spadkiem ceny na pewno nie idzie spadek jakości. Najlepsza oferta czeka na https://www.goride.pl/kross.

Co eksperci doceniają najbardziej w rowerach Kross?

Według wielu ekspertów firma Kross ma dwie duże zalety. Pierwsza do bardzo dobre ramy. Druga to stosowanie pełnych grup osprzętu Shimano w rowerach. U wielu innych producentów można spotkać się z tym że przerzutki przednia i tylna są z innych grup sprzętowych, hamulce również, a korba czy łańcuch to jest jakiś tańszy zamiennik. W rowerach Kross kupujemy rower mający pełną grupę osprzętu, jeśli więc kupimy rower na osprzęcie Tiagra, to mamy wszystkie przerzutki, korbę, hamulce i łańcuch Tiagry.