Szorty – sposób na ukrycie mankamentów figury

szorty

Wbrew pozorom krótkie spodenki mogą pasować każdej kobiecie. Niezależnie od posiadanego typu figury, warto je nosić i z ich pomocą poprawiać proporcje swojej sylwetki, sprawdź je https://supersklep.pl/szorty. Szorty świetnie radzą sobie z ukrywaniem licznych mankamentów.

szortyProblem 1 – krągła sylwetka

Dla kobiet posiadających krągłe kształty najlepszym wyborem będą spodenki z wyższym stanem. Te krótkie, kończące się na wysokości bioder, jedynie zaakcentują boczki i skierują spojrzenie na części brzucha. Wyższy stan wygładza całe ciało i sam tworzy talię. Aby jeszcze bardziej wyszczuplić i wysmuklić całą sylwetkę, wystarczy założyć buty na wyższym obcasie.

Problem 2 – brak talii

Typowo męska sylwetka charakteryzuje się brakiem talii. Ciało jest proste i swoim kształtem przypomina prosty wałek. Aby nadać mu bardziej kobiecych kształtów, trzeba zdecydować się na zakup szortów rozszerzających się ku dołowi i sięgających do samej talii. Założone na ciało mogą przypominać dziewczęce spódniczki, jednakże wciąż są wygodnymi spodenkami.

Problem 3 – niski wzrost

O ile wysoki stan jest rzeczywiście bardzo modny, tak niższe kobiety nie powinny się na niego decydować. Dla nich lepszym wyborem będą szorty klasyczne, posiadające niższy stan. Ich nogawki muszą być dość krótkie – wydłuży i wysmukli to całe nogi, tym bardziej w przypadku ubrania butów z wyższym obcasem. Absolutnie zakazane są natomiast spodenki z przedłużonymi nogawkami. Zdecydowanie skracają one nogi.

Dodaj komentarz